Editör Önerisi Genel İlginç Bilgiler Tarih Video Yaşam Youtube

Korku Dolu 13 Bilgi

Yazarı Arastirmaci

Eğer astral seyahatte 30 dakikadan fazla bir süre kalırsanız, kalp ritminizin bozulmasıyla ciddi sıkıntılar yaşayabilir hatta ölebilirsiniz.
Deepwebi hepiniz duymuşsunuzdur. Burda gerekli güvenlik önlemini almayan 100den fazla kişi öldürülmüştür. Çoğu da seri katillerle yaptıkları anlaşmaları bozdukları içindir.
Bazen durup dururken ölüm aklınıza gelip korkuyorsanız,sebebi Azrail’dir.Ölüme hazır olup olmadığınızı kontrol eder.
Bazen bazı cisimler hareket eder. Kimimiz başka varlıkların olduğunu düşünü korkar, ama bunun nedeni büyük ölçüde Telekinezi’dir. Yani insanın o an bilinçsizce çevreye saçtığı enerjidir. Bu yetenek her insanda bulunur, önemli olan ortaya çıkarabilmektir.
17.yüzyılda veba hastalarının içinde ölüme terk edildikleri bu kliseyi ziyaret edenler, kollarına ve bacaklarına birilerinin dokunduğunu iddia ediyorlar. Buranın sakinleri bu olayları anne babası tarafından 1654’te bu kilise de terk edilen Annie isimli bir kızın hayaleti olduğuna inanıyorlar.
Korkunç bir kabustan ezan sesi ile birlikte uyandıysanız, cinler az önce sizinle birlikteydi ve ezan sesiyle birlikte gittiler.
Siccin 2 filminin ekranda gördüğünüz kısmı çekildiği zaman, çekim sırasında evin camları sebebi bilinmeyen sebeplerden dolayı kırıldı ve aynı gün set içinde bulunan mezar bozuldu yönetmen herkese 1 gün tatil verdikten sonra çekimlere devam edildi.
Eğer kulağımızda perde olmasaydı mezarlığın yanından geçerken kabir azabı yaşayanların seslerini duyardık.
Cinlerle konuşan kişiler genellikle delirirler;
1) Ya onlardan aldıkları fazla bilgiden
2) Yada cinleri tam olarak görmek istemelerinden
3) Veya cinler göz perdesini kaldırmak için o kişiyi delirtmesinden
1947 Haziran’ında Hollanda bandıralı bir gemi Sumatra açıklarında acil koduna iki yardım çağrısı gönderdi. İlk çağrıda” Kaptan dahil bütün mürettebat öldü” deniyor ardından ikinci mesajda “ölüyorum” mesajı bulunuyordu.
Çağrıları alan bir gemi yardıma gitti. Olay yerine ulaştıklarında köpek dahil bütün mürettebatı güneşe yüzleri dönük ölü şekilde bulunmuşlar.
Bir süre sonra gemi patlayarak denizin derinliklerinde kaybolmuş…
Yatağa ekmek kırığı dökerseniz karabasan bu sefer daha şiddetli gelir, sizi hem boğar hem korkutur. Bu biraz fazla şiddetli olur, günlerce uykusuz kalmanıza sebep olur. Bu yüzden eskiler yatakta yemek yeme korkuturlar lafını söylüyor.
Cinlerin en kötülerinden birisi Papaz cinidir, musallat olduğu zaman kurtulma şansınız hocanın nefesinin kuvvetine bağlıdır. Musallat olduğu kişinin midesini sıka sıka küçültür. Ve sizle sohbet eder, ailede kimi sevip kimi sevmediğini söyler. Eğer çözüm bulunmadığı takdirde öldürür. Büyü yoluyla bulaşır.
Mardin nusaybin’de Cin tepesi denilen bu yere hasta bir kişi bırakıldığında tepede 1 gece geçiriyor sonra iyileşiyor. Iyileşmesinde müslüman cinlerin yardım ettiği söyleniyor.Ayrıca iyileşmesine yardımcı olan Cinin adı da Nusaybin,Zaten Nusaybin şehri adını bu cinlerden alıyor..

Son olarak;
Bu evrende yalnız değiliz, görmediğimiz varlıkların da aramızda olduğunu bir çok kişi biliyor.
Tam olarak herkeste olmasa da;
Gece yatmadan gece görüşlü kamerayı yatak odanıza koyun, kayıt düğmesine basıp uyuyun. Sabah kalktığınızda yalnız olmadığınızı göreceksiniz.

Yazar Hakkında

Arastirmaci