Tv Programları ve Değerlendirme Sitesi - Tvpuan - arastirmacim.com

Genel

Tv Programları ve Değerlendirme Sitesi – Tvpuan

Yazarı Arastirmaci

İzlediğiniz dizi ve tv programlarını değerlendirebileceğiniz, hakkında yorumlar ekleyebileceğiniz, tvpuan sitesi ayrıca hangi dizi ve programları izlemeniz gerektiği hakkında size bir fikir sunmaktadır. Artık tv programlarını reyting makinaları üzerinden değil de bir puanlama sistemi olan tvpuan sitesi üzerinden herkes tarafından izlenip izlenmediğini belirleyebilirsiniz.

Reyting makinaları sadece belirli bir kesimde bulunduğu için o kişilerin neyi daha çok izlediğini göstermektedir. Sizin sevdiğiniz tv programı belki de en çok izlenen tv yayınıdır; fakat reyting makinalarının olduğu kişiler bu tv yayınını izlemiyor olabilir. Burada söz hakkı artık size verilmiş durumda…

Tvpuan sitesi üzerinden oylayacağınız tv programı sizin ve sizin gibi tv severlerin; hangi program izlenmeli, hangisi izlenmemeli gibi değelendirme ve yorumlama sistemi ile bu programlar hakkında fikir sahibi olabileceksiniz. Tv puanlama sistemi tamamen sizin elinizde olup, sizin kendi değerlendirmenize bağlı olarak şekillenmektedir. Haftalık olarak değerlendirme sonucunu açıklayan site üzerinden bu oyların sonucunu görebileceksiniz.

Yazar Hakkında

Arastirmaci