Bilim Editör Önerisi Genel İlginç Bilgiler Teknoloji Yaşam Youtube

Uzaylılar Kanıtlandı – UZAYLILAR GERÇEKTEN VAR!

Yazarı Arastirmaci

 

Dünya dışı yaşam, yani Dünya dışındaki gök cisimlerinde herhangi bir canlı formunun var olup olmadığı konusu, astrobiyoloji biliminin alanı dahilindedir ve dünya dışı yaşamın varlığı hala varsayımsaldır.

Henüz dünya haricinde herhangi bir gök cisminde bilim çevrelerince kabul görmüş, kayda değer bir yaşam kanıtı bulunamamıştır. Dünya dışında yaşamın başlangıcına dair farklı tahminler vardır. Bir görüşe göre yaşam evrenin farklı yerlerinde ayrı ayrı ortaya çıkmıştır. Bir diğer görüş ise panspermiadır, buna göre yaşam evrende bir noktada bir kez ortaya çıkmış ve yaşama uygun gezegenlere yayılmıştır. Sözü edilen dünya dışı yaşam biçimleri bakteriyel formların basitliğinden insansı akıllı varlıkların karmaşıklığına kadar her seviyede olabilir. Varsayım olarak nitelendirilen uzaylılar geçen gün çıkan haberlere göre ;

Çin hükümeti tarafından teyit edildi!

Uzaylıların varlığıyla ortaya atılan görüşler ve fotoğraflar her zaman tartışma konusu olmuştur. Uzaylılarla ilgili bu bilinmezlik hep de ilgi çekmiştir. Bu yorumlara geçenlerde bir yenisi eklendi. Çin hükümeti geçtiğimiz günlerde resmi olarak uzaylıların varlığını açıkladı!

Geçmişte CIA, FBI, Deniz Kuvvetleri, NASA, askeri birlikler, ünlü Colares Olayı nedeniyle Brezilya, Rusya, Çin, emekli astronotlar, 51. Bölge’nin görevlileri ve ayrıca birçok hükümet uzaylıların varlığı konusunda resmi açıklamalar yaptılar.
Sürekli olarak UFO’yu araştıran kişiler tarafından bilinen uzaylılar, kesin olarak açıklanmasa da çoğu kişi onların varlığına inanıyordu.
Çin UFO Federasyonu başkanı ve saygın bir araştırmacı olarak bilinen Shi-Li Sun, kar amacı gütmeyen bir organizasyon düzenledi ve uzaylılarla ilgili çok tartışılacak bir açıklama yaptı.
Shi-Li Sun’ın yaptığı açıklamaya göre dünya dışı varlıkların dünyaya ziyaretleri çok öncelere dayanıyor.

Sun, yaptığı bir diğer açıklamada ise insanlığın ilerleyen teknolojilerinde uzaylıların da parmağı olduğunu açıkladı.
Sun’a göre içinde bulunduğumuz gezegen bilinmeyen bir zaman boyunca uzaylılar tarafından ziyaret edilmiş ve dünyanın en büyük teknolojilerinde, ayrıca toplumumuzun oluşmasında uzaylıların çok büyük katkısı olmuş.

Sun’ın yaptığı açıklamaların en önemli kısmı işe şu: “Onlarca yıldır yapılan çalışmalar, ben dâhil UFO’lar üzerine çalışan tüm akademisyenleri dünya dışı varlıkların gerçekliğine ikna etmiştir. Kısacası bizler UFO’ların, uzaylıların, yani dünya dışı varlıkların gerçekliğine inanıyoruz…”

Bu arada Kanada Savunma Bakanlığı’ndan emekli Paul Hellyer’ın uzaylılarla ilgili resmi açıklaması:

http://bc.vc/IYV5UX8

 

Yazar Hakkında

Arastirmaci